Životní prostředí

Odpovědnost za naše životní prostředí

Klíč k našemu úspěchu není založen pouze na více než 125 leté zkušenosti s mazáním, což se odráží ve vysoké kvalitě našich maziv. Výrobní procesy šetrné k životnímu prostředí a odpovědné používání surovin odlišují závazek společnosti Pohlmann a jejích zaměstnanců k čistému prostředí.

Dodržování vysokých požadavků na naše prémiové mazací produkty a neustálý proces zlepšování ve všech divizích společnosti jsou hlavním základem naší úspěšné historie společnosti.

Disponujeme interním procesně orientovaným systémem řízení kvality, který řídí a monitoruje zejména technické procesy a implementace požadavků zákazníků.

Tento systém řízení byl systematicky vyvíjen po celá desetiletí a byl úspěšně implementován v roce 2007, přizpůsobený požadavkům DIN EN ISO 9000 ff.

Jsme si vědomi naší odpovědnosti vůči budoucím generacím a věnujeme zvláštní pozornost výrobním procesům šetrným k životnímu prostředí, které šetří zdroje a chrání životní prostředí.

Certified as a specialist in lubrication technology by UNITI, the German Association for Small and Medium-Sized Oil Companies.Comments are closed.