o firmě

Vyrobeno v Německu s tradicí

Kvalita od roku 1892

Úspěšná rodinná společnost s tradicí - To je společnost Rektol GmbH & Co. KG, která vyrábí a vyvíjí vysoce výkonná maziva pro automobilový a průmyslový sektor, motorové oleje pro veterány a klasická vozidla, oleje pro zahradní a zemědělskou techniku, ale také pro závodní speciály např. v soutěži ADAC GT Masters.

Působí na trhu více než 125 let a její vývojové zkušenosti umožňují přesné definování a výrobu maziv pro jakýkoliv způsob mazání v maximální kvalitě. Oleje a maziva od společnosti Rektol si udržují nejen nejvyšší kvalitu, ale zároveň splňují i nejpřísnější požadavky na ekologii a společnost je tak držitelem prestižního označení “Blue Angel”.

Know-know a zkušenosti od roku 1892

Pro maziva vlastní výroby v Německu jsou používány pouze pečlivě vybrané základní složky a aditiva, což je v praxi prokázáno v dlouhodobém partnerství s našimi dodavateli. Značka "REKTOL" znamená prvotřídní kvalitu a nejvyšší spokojenost zákazníků. Výroba nejpokročilejšími technologiemi a vývoj ve vlastních laboratořích jsou situovány do jediného výrobního komplexu ve městě Korbach (Hessensko) v Německu. To umožňuje být vždy vpředu s inovativními produkty, vysoce nadprůměrnou výstupní kontrolu a zároveň také záruku originality dodávaných olejů a maziv. Central Europe Business Solution s.r.o. je jediným výhradním autorizovaným dovozcem pro Českou republiku, tudíž jsme jediným právně nutným prostředníkem mezi výrobou a Vámi objednaným produktem.Comments are closed.